قوانین سایت

قوانین سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات این وب سایت به دقت ملاحظه فرمایید.

– استفاده کاربران از این سامانه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر می باشد.

– کلیه اصول و رویه ‌های این وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‌ها و سرویس ‌های ارائه شده تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می ‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

– ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می ‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می ‌نمائیم.

– همه مطالب در دسترس مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط این سامانه جزئی از اموال شرکت محسوب می ‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می ‌دارد.

– کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌ هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می ‌پذیرد به عهده کاربران است.

– تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.enahadeh.com است. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می ‌توانند از آدرس‌ های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

– برای ارسال درخواست ها، پیشنهادها، انتقاد یا شکایت های خود از فرم صفحه “تماس با ما” استفاده کنید یا به ایمیل آدرس info@enahadeh.com ایمیل ارسال کنید.

– در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌ گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ما محفوظ است.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سفارش مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای ما محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای ما محفوظ است.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تأیید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، این شرکت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

– لازم به ذکر است افزودن کالا به فهرست سفارشات به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به فهرست سفارشات اعمال خواهد شد. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران نسبت به تسویه کامل سفارش خود اقدام نمایند.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، این شرکت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.